zobacz projekt

pobierz
pobierz

domek letniskowy

Co Ty na to, żeby swoje wakacje i weekendy spędzać w swoim własnym domku letniskowym? Domy SPINE to nie tylko duże domy jednorodzinne, ale też małe domki letniskowe. Modułowość pozwala na stworzenie domu od jednego modułu przez zwielokrotnienie go. Domki letniskowe naszego projektu składają się z 1,5 modułu, czyli mają 35 metrów kwadratowych.

 

Takie rozwiązanie to wyjście w stronę klienta – polskie prawo budowlane nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę takiego domku. Z technologią SPINE możesz mieć mały, niezniszczalny domek z indywidualnym rozkładem pomieszczeń, który stanie na Twojej działce już w trzy miesiące. Aż 35 metrów kwadratowych Twojego wakacyjnego marzenia. Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku bez konieczności budowania fundamentów, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie. Na Twojej działce już w trzy miesiące.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

dowolne rozmieszczenie
okien i drzwi

bez budowania
fundamentów

zobacz inne
projekty

projekty gotowe
projekty gotowe