SPINE SPECIAL TIME
109,24 m²

Pobierz bezpłatną wycenę

Dom SPINE Special Time

Dom modułowy Special Time zachwyca pod każdym względem! Sprawdzone rozwiązania gwarantują Twojej rodzinie maksimum bezpieczeństwa i sprawią, że Wasz wymarzony dom będzie ostoją spokoju. 109,24 m² przestrzeni zaprojektowano z myślą o osobach lubiących otwarte przestrzenie i niezależność.

Special Time to dom modułowy z prefabrykatów, który zachwyca przede wszystkim swoim wnętrzem. Półpiętro to rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale też sprzyjające spędzaniu wspólnego czasu z domownikami. Otwarta kuchnia, antresola i brak podziałów na pomieszczenia to doskonały materiał na loftowe wnętrze.

Zobacz projekt Special Time

Zobacz
Zobacz

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe