SPINE SUNRISE
172,1 m²

Pobierz bezpłatną wycenę

Dom SPINE Sunrise

Ten dom SPINE z prefabrykatów betonowych to najlepsza prezentacja naszych możliwości! Dzięki odpowiedniemu połączeniu i dopasowaniu do siebie modułów mogą powstać niesamowite budynki, tak jak Sunrise. To aż 172,1 m² powierzchni użytkowej, która mieści w sobie naprawdę wiele. Jeśli przyjrzysz się uważniej, podzieliliśmy nasz dom z betonu na kilka części, które zapewniają jego użytkownikom maksimum komfortu i prywatności.

SPINE Sunrise to projekt stworzony z myślą o wielopokoleniowych rodzinach, które lubią cieszyć się o dużą, otwartą przestrzenią. Olbrzymi salon, garderoba, kilka sypialni współgrają z pomieszczeniami gospodarczymi i magazynkiem. Ilość miejsca pozwala na swobodną aranżację wnętrz, a zastosowanie antresoli daje dodatkowe możliwości. Poddasze to opcja na dodatkową sypialnię, otwarty salon lub zaciszny gabinet. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Zobacz projekt Sunrise

Zobacz
Zobacz

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe