SPINE SUNSHINE
88,6 m²

Pobierz bezpłatną wycenę

Dom SPINE Sunshine

Lubisz budzić się z pierwszymi promieniami słonecznymi? Dom modułowy SPINE Sunshine zdecydowanie Ci to ułatwi!. Dzięki dużym przeszkleniom budynek ma nowoczesny charakter, a wnętrze jest dobrze doświetlone. Panoramiczne okna optycznie powiększają przestrzeń domu Sunshine.

Nie sposób nie zakochać się w tym projekcie. Sam salon z kuchnią to prawie 40 m²! Wrażenie robią nie tylko otwarte wnętrza, ale także oryginalny charakter domu modułowego Sunshine. To komfortowa propozycja dla rodziny, która dzięki dodatkowej przestrzeni na antresoli może prowadzić dom otwarty, w którym każdy znajdzie kąt dla siebie.

Zobacz projekt Sunshine

Zobacz
Zobacz

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe