BASENY I SAUNY
witamy w strefie relaksu

Pobierz bezpłatną wycenę

Sauny i Baseny w technologii Spine

Chcesz ulepszyć swój dom by stał się idealny miejscem do życia? Wybierz jeden z nowoczesnych projektów saun lub basenów w technologii Spine oferowanych przez BEWA.

Nasze wyjątkowe produkty z gamy saun i basenów posiadają certyfikat najwyższej jakości. Każdy produkt jest starannie wykonany z niezwykle trwałego betonu. Wysoka funkcjonalność, łatwa konfiguracja i szybki montaż, sprawiają że produkty BEWA są właściwym rozwiązaniem, tworząc wyjątkowe oazy na świeżym powietrzu, jak również strefy wellness.

Sauny prefabrykowane BEWA to idealny sposób na wyjątkowy relaks po długim i ciężkim dniu. Czy jesteś w nadmorskim kurorcie, górskiej willi lub bezpośrednio u siebie w ogrodzie, sauny BEWA to niebanalne i nowoczesne projekty dodają wyjątkowego akcentu do Twojej prywatnej przestrzeni. Chcesz więcej, pomyśli o budowie basenu z prefabrykowanych niecek, które znacznie przyspiesza i ułatwia proces instalacji. Każdy element jest produkowany w wyspecjalizowanej fabryce, oznacza to, że indywidualny basen można szybko zainstalować tworząc z Twojej prywatnej przestrzennie wspaniałą oazę.

Skonfiguruj swoją saunę

Stwórz  jedyną w swoim rodzaju saunę, która pasuje do Twojego stylu życia i przestrzeni. Skonfiguruj swoją saunę:

  • Dostosuj wnętrze do swoich potrzeb dzięki niestandardowym wykończeniom, wyposażeniu, dodatkom i innym zewnętrznym elementom dekoracyjnym.
  • Zaplanuj wielkość swojej sauny za pomocą elementów modułowych, które odpowiadają Twoim potrzebom.
  • Wszystkie sauny BEWA objęte są 25-letnią gwarancją na konstrukcję betonową.
  • Wnętrze sauny wykończone są drewnianą deską o grubości 2 cm. Wybieraj spośród różnych wykończeń drewna, takich jak cedr, jodła kaukaska, świerk syberyjski i jeszcze.
  • Możesz również dodać łatwo dostępny cyfrowy panel sterowania, który śledzi temperaturę, wilgotność, i inne elementy w saunie.

Wybierz saunę dla siebie

Modułowe niecki basenowe

Budowa basenów z prefabrykowanych niecek basenowych przyspiesza i ułatwia proces montażu u klienta. Każdy element jest produkowany w wyspecjalizowanej fabryce, dzięki czemu basen można łatwo zmontować, a sam projekt można dopasować do indywidualnych preferencji klienta. Ta nowoczesna prefabrykowana technologia staje się coraz popularniejsza na całym świecie z racji swojej wydajności i ergonomii.

Prefabrykowane baseny modułowe BEWA, można łatwo zmodyfikować  tworząc basen pasujący do indywidualnych preferencji klienta domu.

Wybierz swój basen

szybka
instalacja

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Katalogi Wellness Zone

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe