SPINE PRIMARY
99,1 m²

Dom SPINE Primary

Dom parterowy Primary z prefabrykatów to 99,1 m2 powierzchni Twoich marzeń. Mały, ale przestronny budynek z komfortowym układem pomieszczeń sprawdzi się jako rozwiązanie dla mniejszej rodziny lub dla kameralnej firmy.

Nasz projekt zakłada otwarty salon połączony z kuchnią i dwie osobne sypialnie. Do tego przestronna łazienka, w której każdy będzie mógł się spokojnie zrelaksować i pomieszczenie gospodarcze.

Zobacz projekt Primary

Zobacz
Zobacz

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

dowolne rozmieszczenie
okien i drzwi

bez budowania
fundamentów

Zobacz gotowy
dom modułowy
SPINE Primary

dom pokazowy

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku bez konieczności budowania fundamentów, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie. Na Twojej działce już w trzy miesiące.

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe