SPINE LOFT
86,63 m²

Pobierz bezpłatną wycenę

Dom SPINE Loft

Dom modułowy SPINE Loft to nasza najnowsza propozycja, która wyróżna się na tle innych domów SPINE płaskim dachem. Dom z betonu SPINE Loft to dom parterowy, który z powodzeniem sprawdzi się jako miejsce do życia dla mniejszych rodzin, marzących o swoim własnym domu z ogródkiem. Projekt ten, tak jak wszystkie nasze propozycje, jest z założenia projektem energooszczędnym, który zadowoli najbardziej wymagających mieszkańców.

Wersja Loft została zaprojektowana tak, by maksymalnie umożliwić mieszkańcom swobodną komunikację i prouszanie się po pomieszczeniach. To idealny dom dla miłośników otwartej przestrzeni – salon z aneksem kuchennym zjamuje aż 43 metry kwadratowe! Największą zaletą tego domu modułowego jest jednak jego płaski dach, który w odważniejszych projektach można zagospodarować i stworzyć na nim piękny ogród czy postawić hoteliki dla owadów.

Zobacz projekt Loft

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe