Skonfiguruj
dom marzeń
ze Spine

Więcej

Otwarta kuchnia w domu modułowym: poznaj jej zalety

Każdy dom modułowy SPINE posiada przestronny salon z otwartą kuchnią. Dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie? Oto 5 kluczowych argumentów, dla których otwarta kuchnia w domu modułowym to najlepsze rozwiązanie.

czytaj
czytaj

Jak stawialiśmy dom modułowy z prefabrykatów betonowych w Lidzbarku Warmińskim?

We wrześniu zakończyliśmy kolejną udaną realizację, a jej właściciele zyskali przestronny dom modułowy z prefabrykatów betonowych zaprojektowany specjalnie dla nich. Ciekawi Cię, jak przetransportowaliśmy i zmontowaliśmy budynek o powierzchni użytkowej 117,2 m2 w Lidzbarku Warmińskim? Koniecznie zobacz ten artykuł!

czytaj
czytaj

Dom modułowy Spine – najczęściej zadawane pytania

Domy modułowe Spine budzą duże zainteresowanie osób planujących budowę domu. Każdego dnia otrzymujemy kilkadziesiąt zapytań, dlatego postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu kilka najczęściej zadawanych pytań wraz odpowiedziami. Dowiedz się, o co najczęściej pytają osoby zainteresowane zakupem domu modułowego Spine!

czytaj
czytaj

Dom modułowy wielopokoleniowy – na co zwrócić uwagę?

Dom modułowy wielopokoleniowy nie bez kozery cieszy się popularnością wśród rodzin, które planują mieszkanie we wspólnym gronie. Dlaczego właśnie ten typ budynku jest dla nich najkorzystniejszy? Co jeszcze oprócz technologii jest kluczowe w udanym projekcie domu wielopokoleniowego? Oto najważniejsze fakty, jakie powinieneś znać.

czytaj
czytaj

Ekologiczne rozwiązania w domu z prefabrykatów: 5 pomysłów

Życie w stylu eko powoli staje się naszą codziennością. Chcesz wprowadzić ekologiczne rozwiązania do Twojego domu z prefabrykatów, ale nie wiesz od czego zacząć? Oto 5 sprawdzonych pomysłów!

czytaj
czytaj