Domy modułowe SPINE – co warto o nich wiedzieć?

Wybór sposobu budowy domu wcale nie musi być oczywisty. Wiele słyszałeś o technologii prefabrykacji, ale nadal nie potrafisz podjąć decyzji? Przychodzimy z pomocą! Oto krótki przegląd tego, co warto wiedzieć o domach modułowych SPINE. Poznaj najważniejsze cechy naszej oferty i wybierz rozwiązania, które zadowolą całą rodzinę.

Jak powstaje dom modułowy SPINE?

Budowa tradycyjną metodą murowaną potrafi trwać nawet rok. W tym czasie trzeba rozwiązać cały szereg trudności, począwszy od niskiej dostępności ekip i materiałów budowlanych, poprzez opóźnienia, skończywszy na niespodziewanym pogorszeniu warunków atmosferycznych. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na nowoczesne i znacznie mniej czasochłonne rozwiązanie – technologię prefabrykacji. Dzięki niej wszystko przebiega szybko, sprawnie i w kontrolowanych warunkach. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada i ustalisz szczegóły projektu z ekspertami SPINE, aby cieszyć się ekspresową i bezproblemową budową.

Zastanawiasz się, kiedy najlepiej rozpocząć roboty? Chcesz uniknąć zmartwień o to, jak zabezpieczyć materiały na zimę? Nic trudnego! Prefabrykaty betonowe powstają w zamkniętych halach, dzięki czemu działamy niezależnie od pory roku lub pogody. Dopiero kiedy upewnimy się, że wszystkie komponenty spełniają najwyższe standardy jakości i są idealnie zgodne z projektem, przewozimy je na plac budowy i montujemy za pomocą specjalnych maszyn. Zależnie od woli klienta możemy wówczas przejść do ostatniego etapu – wykończenia wnętrz.

Domy modułowe SPINE - co warto o nich wiedzieć

Sprawdź także: Czym jest dom modułowy?

Co warto wiedzieć o domach modułowych SPINE?

Decydując się na naszą technologię, zyskujesz dom zrównoważonego rozwoju. Wszystkim klientom udostępniamy szereg opcji (instalacja fotowoltaiczna, rekuperacja, ściany izolacyjne (U=0,18 W/m2K), stolarka aluminiowa z przeszkleniem trzyszybowym (U= 0,5 W/m2K), beton architektoniczny jako budulec), dzięki którym budynek będzie zeroenergetyczny lub energooszczędny.

Co jeszcze warto wiedzieć o domach modułowych SPINE? Przede wszystkim jest to trwałe rozwiązanie bez konieczności budowania fundamentów. Zastosowanie modułów w kształcie litery U sprawia, że bryła sama w sobie już jest fundamentem; wymagane są jedynie roboty ziemne polegające na wymianie warstwy gruntu o grubości od 40 do 60 cm. Bez względu na upływ czasu Twój dom pozostanie szczelny, wytrzymały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Przeczytaj również: Kiedy najlepiej rozpocząć budowę domu?

Jeden projekt, wiele możliwości

Podczas pierwszych rozmów ustalimy specyfikację domu, zakres prac i ostateczny koszt. Nasi doradcy przeprowadzą Cię przez każdy etap i pomogą dopełnić formalności. W SPINE nie lubimy ograniczeń – właśnie dlatego masz wolną rękę w wyborze szczegółów projektu. Możesz zainspirować się naszymi realizacjami lub samodzielnie zdecydować, jaki wygląd, metraż oraz układ wnętrz sprostają oczekiwaniom. Co jeszcze warto wiedzieć o domach modułowych SPINE? Technologia prefabrykacji umożliwia błyskawiczną rozbudowę bez ingerowania w zamieszkałą część; dzięki temu w dowolnym momencie możesz poszerzyć swój dom o dodatkową przestrzeń mieszkalną, biurową lub garażową.

Marzysz o przestronnym i luksusowym domu wielorodzinnym? A może szukasz komfortowego domu parterowego lub wygodnej przestrzeni, która stanie się główną siedzibą firmy? Przygotowaliśmy szereg opcji, z których możesz skorzystać. Wystarczy, że sprawdzisz nasze gotowe projekty, wybierzesz się na spacer wirtualny lub obejrzysz dom pokazowy SPINE, aby przekonać się, które rozwiązania będą najlepsze.

Co warto wiedzieć o domach modułowych SPINE

Dowiedz się więcej: Czym kierować się przy wyborze projektu domu modułowego?

Zbuduj dom modułowy SPINE!

Chcesz zainwestować w stabilny i trwały dom modułowy, który posłuży wielu pokoleniom przyszłych mieszkańców? Nie wiesz, od czego zacząć budowę lub masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! Wspólnie dopracujemy projekt Twojego domu do perfekcji. Interesują Cię koszty? Wypełnij ankietę, aby uzyskać bezpłatną wycenę.