Jak powstaje dom z prefabrykatów betonowych?

Marzysz o budowie domu, ale przeraża Cię myśl o poszukiwaniu projektanta i firmy budowlanej, a potem o pilnowaniu jakości wykonywanych prac? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – dom modułowy SPINE, który wybudujemy w niecałe 3 miesiące. Jak to możliwe? Dowiedz się, jak powstaje dom z prefabrykatów.

Etap 1: wybieramy projekt

Budowę domu z prefabrykatów betonowych SPINE rozpoczynamy od spotkania z klientem, podczas którego prezentujemy dom pokazowy oraz opowiadamy o stosowanej technologii i materiałach. Klient wybiera dom, który go interesuje z naszej oferty domów modułowych. Gdy klient wybierze projekt, przechodzimy do działań projektowych. Na tym etapie klient otrzymuje dowolność w wyborze materiałów, stolarki okiennej i drzwiowej. Może skorzystać z naszych sprawdzonych rozwiązań lub zdecydować się na własne. Gdy ustalimy specyfikację domu, zakres prac i ostateczny koszt, przystępujemy do produkcji prefabrykatów.

Etap 2: prefabrykacja domu

W ciągu 2 miesięcy produkujemy wszystkie części domu modułowego. Prace odbywają się w halach produkcyjnych. Zamknięte środowisko znacznie usprawnia proces produkcyjny, dlatego domy z prefabrykatów betonowych SPINE budujemy przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Każdy element wykonujemy z betonu naturalnego naszej autorskiej receptury, który słynie nie tylko z wysokiej trwałości i szczelności, ale także wyróżnia się fakturą. Następnie prefabrykaty przechodzą kontrolę jakości. Sprawdzamy ich wykonanie, parametry i zgodność z projektem. Na tym etapie liczy się precyzja – wszystkie moduły muszą do siebie idealnie pasować. Gdy całość jest gotowa, czas na montaż.

Jak powstaje dom z prefabrykatów betonowych?

Jak powstaje dom z prefabrykatów betonowych?

Etap 3: budowa domu z prefabrykatów betonowych

Postawienie domu wymaga spełnienia kilku warunków: przygotowania gruntu (przez zewnętrznego wykonawcę lub pracowników SPINE), pozwolenia na budowę, podpisania umowy i zapłaty zaliczki. We wspólnie ustalonym terminie przywozimy moduły i przystępujemy do budowy (zobacz wideo!). Rozpoczynamy od modułów będących podłogą i ścianami domu. Następnie montujemy elementy dachu. Montażem okien i drzwi zajmuje się wykwalifikowana firma, z którą współpracujemy. Wnętrze przygotowanej konstrukcji izolujemy pianą natryskową. Na tym etapie wykonujemy wszystkie prace ujęte w umowie.

Montaż trwa 1-7 dni. Dom z prefabrykatów betonowych jest gotowy na dalsze roboty wykończeniowe.

Zbuduj dom z prefabrykatów betonowych ze SPINE!

Nowoczesna forma, szybki czas realizacji i niskie koszty utrzymania to główne atuty naszych domów modułowych. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych właścicieli domów SPINE? Skontaktuj się z nami już dziś!