Jak wygląda nasz dom modułowy w Szprotawie?

To drugi dom pokazowy, który przygotowaliśmy dla naszych klientów. Czy ten dom modułowy bardzo różni się od tego postawionego w 2019 roku? O odpowiedź na to pytanie postanowiliśmy poprosić naszego doradcę handlowego, Tomasza Józefowskiego.

Nowy dom modułowy SPINE - czym Cię zaskoczy?

Czy ten dom jest identyczny jak pierwszy pokazowy dom modułowy?

Kolejny model zawsze jest trochę lepszy. Drugi dom pokazowy SPINE z prefabrykatów jest bardziej designerski. Zoptymalizowaliśmy też rozwiązania, których użyliśmy w pierwszym domu. Montujemy już jako standard drzwi rozsuwane, powiększamy salon – to rozwiązania, które stosujemy w każdym domu. Poza tym, to ten sam układ co w naszym pierwszym domu modułowym.

Ile metrów ma ten dom pokazowy?

100 m² powierzchni użytkowej domu modułowego. Przy podłodze praktycznie 127 m².

Zobacz projekt tego domu – projekt gotowy domu modułowego Primary >>

 

 

dom modułowy SPINE z betonu dom pokazowy

dom modułowy z betonu z drewnianą elewacją

Czy pierwszy dom pokazowy SPINE udowodnił, że technologia jest wystarczająca i spełnia swoją rolę?

Tak, pierwszy pokazowy dom SPINE był sukcesem. Oczywiście, w każdym kolejnym domu możemy coś poprawić i sprawić, że dom będzie jeszcze lepszy. Od początku mamy jednak zaufanie klientów, jeśli chodzi o technologię. Optymalizujemy rzeczy, które możemy – tak jak wcześniej wspomniane rozwiązanie ze stolarką okienną, czy zmniejszenie belki i poprawa projektu, by zwiększyć powierzchnię łazienki. To są rzeczy, które klienci indywidualni mogą zmieniać i dopasowywać do siebie podczas tworzenia projektu domu.

Co w takim razie mogą wprowadzić klienci do projektu?

Takich rzeczy jest wiele. Oczywiście głównym atutem domów modułowych SPINE jest dowolność aranżacji przestrzeni – można zdecydować właśnie o wielkości łazienki, umiejscowieniu szafy wnękowej i wielu innych rzeczach. W drugim domu pokazowym z prefabrykatów zrezygnowaliśmy z idei inteligentnego domu, chociaż nadal mamy taką opcję w ofercie.

Ten dom modułowy jest wyłącznie domem pokazowym, czy będzie można go kupić?

Na chwilę obecną jest, i pozostanie przez jakiś czas, domem pokazowym. Chcemy, żeby nasi klienci mieli możliwość obejrzenia i sprawdzenia domu modułowego SPINE na własne oczy. Docelowo oczywiście będzie przeznaczony na sprzedaż – klient będzie mógł się do nas zgłosić i go kupić. Planujemy stworzenie w tym miejscu mini-osiedla domów SPINE – obok tego domu pokazowego powstaną kolejne domy z prefabrykatów, które będzie można kupić. To będą takie same domy modułowe z takim samym widokiem. Myślę, że to świetne miejsce na taki projekt – ciężko w naszym regionie o lepsze działki. Jest tutaj cicho i spokojnie, przestrzeń jest wyizolowana.

Zobacz jak powstawał pierwszy pokazowy dom modułowy SPINE >>

 Dla kogo taki projekt domu modułowego jest idealny?

  • Myślę, że będzie to zarówno para, jak i rodzina z jednym czy dwójką dzieci. Z trójką dzieci też można dobrze się zorganizować w tym domu!

dom modułowy SPINE drewniany taras