Classic Family
98,05 m²
od 220 000 zł netto

Pobierz bezpłatną wycenę

dom Classic Family

Model Classic Family 98,05 m2 to idealna propozycja dla osób, które marzą o urządzeniu przestronnej i funkcjonalnej przestrzeni do życia na wąskiej, niejednokrotnie wymagającej kompromisów działce. Ten niewielki nowoczesny dom z poddaszem o płynnie zintegrowanym układzie funkcjonalnym dostosowany jest do budowy na działce już od 15,2m szerokości, a jego prosta bryła doskonale wkomponuje się w niemal każde otoczenie. Duże przeszklenia idealnie wpasowują się w nowoczesny design. We wnętrzu zadbano o wygodny układ pomieszczeń i czytelny podział na strefę dzienną i nocną.

 

Po wejściu do domu kierujemy się do strefy dziennej która wita nas wysokim sufitem w stylu katedralnym, dzięki zastosowaniu pełnej przeszklonej ściany otrzymujemy dobrze doświetloną jadalnię z otwartym dostępem do funkcjonalnej kuchni, oraz pokoju dziennego, który otwiera się szerokimi przeszkleniami na taras i ogród. Prywatna strefa domu obejmuje przestronną sypialnię główną z łazienką na parterze oraz dwa wygodne pokoje i łazienkę na poddaszu. W domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które zostało ukryte pod schodami, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię domu.

dom modułowy na kredyt?

poznaj założenia programu "Bezpieczny Kredyt 2%"

Sprawdź →
Sprawdź →

domy prefabrykowane SPINE

Prosty w konstrukcji, ekonomiczny dom, budowany z typowych prefabrykowanych elementów betonowych i drewnianych, co tworzy możliwość jego pobudowania w bardzo krótkim czasie. Zaletą takiego rozwiązania jest perspektywa szybkiego zamieszkania i dowolnej aranżacji przestrzeni dostosowanej do wymagań kupującego. Zwarta bryła budynku umożliwia usytuowanie jego niemalże na każdej działce. Budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym. Parter posiada wszystkie funkcje domu które są potrzebne do komfortowego życia w miłej przestrzeni. Zaprojektowano obszerny salon z aneksem kuchennym, jadalnią , dwuosobową sypialnią, łazienką oraz pomieszczeniem technicznym zlokalizowanym przy wiatrołapie.

Otwarty salon umożliwia komponowanie jego funkcji oraz dowolną zabudowę meblami. Duże okna umieszczone w trzech ścianach salonu, zapewniają oświetlenie budynku, niemalże nie zależnie od jego usytuowania względem stron świata, jak również tworzą symbiozę z otaczającym ogrodem. Można mieć pewność, że pomieszczenie salonu będzie nasłonecznione i do jego wnętrza wpadnie dużo światła. Dach z okapem i eleganckie wykończenie elewacji daje poczucie przytulnego domu, gdzie każdy by chciał przebywać. Wykończenie elewacji jest możliwe z różnych materiałów np. tynk, siding drewnopodobny, drewno, blacha, płytki ceglane, corten i inne. Spełnia on oczekiwania zarówno pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Zobacz projekt Classic Family

stan surowy zamknięty obejmuje:

  • Wykop + utwardzenie podłoża z tłucznia
  • Dom prefabrykowany 3 MODUŁY
  • Ściany zamykające
  • Dach w konstrukcji drewnianej
  • Montaż