SPINE DAY&NIGHT
121,68 m²

Pobierz bezpłatną wycenę

Dom SPINE Day&Night

Dom modułowy Day&Night to nowoczesny dom dwustrefowy o powierzchni użytkowej 121,68 m². Niebanalny układ tego domu SPINE pozwala na dużą swobodę aranżacji wnętrz, zagwarantowanie każdemu użytkownikowi jego własnej przestrzeni. Day&Night to opcja dla osób nie lubiących nudy i powtarzalności.

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wykorzystanie w naszym projekcie antresoli, która przy odrobinie kreatywności może zamienić się w pomieszczenie wielofunkcyjne, z którego korzystać będzie cała rodzina. Dom modułowy Day&Night to najlepszy przykład na to, że otwarta przestrzeń może tworzyć przytulne miejsce. Po aktywnym dniu, każdy z domowników może przenieść się do jednej z komfortowych sypialni.

Zobacz projekt Day&Night

Zobacz
Zobacz

domy prefabrykowane SPINE

Technologia prefabrykacji domów modułowych jest powszechnie stosowana w Europie, a beton architektoniczny obecnie zdobywa coraz większe uznanie wśród Polaków. To rozwiązanie umożliwia szybkie postawienie budynku, zapewnia trwalsze rozwiązania niż tradycyjne budownictwo i niskie koszty użytkowania.

Składniki domu modułowego z betonu przygotowywane są w fabryce w specjalnych warunkach i pod okiem doświadczonych specjalistów. Elementy przygotowywane są bardzo precyzyjnie, z dużym naciskiem na detale. SPINE to domy prefabrykowane o niekonwencjonalnym designie.

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta

Zobacz inne projekty

projekty gotowe
projekty gotowe