Classic
54,6 m²
od 160 000 zł netto

Pobierz bezpłatną wycenę

Classic
- dom na zgłoszenie

Prosty w konstrukcji, ekonomiczny dom, budowany z typowych prefabrykowanych elementów betonowych i drewnianych, co tworzy możliwość jego pobudowania w bardzo krótkim czasie. Zaletą takiego rozwiązania jest perspektywa szybkiego zamieszkania i dowolnej aranżacji przestrzeni dostosowanej do wymagań kupującego. Zwarta bryła budynku umożliwia usytuowanie jego niemalże na każdej działce.

Model Classic to budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym. Parter posiada wszystkie funkcje domu, które są potrzebne do komfortowego życia w miłej przestrzeni. Projekt obejmuje obszerny salon z aneksem kuchennym, jadalnią , dwuosobową sypialnią, łazienką oraz pomieszczeniem technicznym zlokalizowanym przy wiatrołapie.

Otwarty salon umożliwia komponowanie jego funkcji oraz dowolną zabudowę meblami. Duże okna umieszczone w trzech ścianach salonu, zapewniają oświetlenie budynku, niemalże niezależnie od jego usytuowania względem stron świata, jak również tworzą symbiozę z otaczającym ogrodem.

Dzięki temu przemyślanemu układowi można mieć pewność, że pomieszczenie salonu będzie nasłonecznione i do jego wnętrza wpada dużo światła. Dach z okapem i eleganckie wykończenie elewacji daje poczucie przytulnego domu, gdzie każdy będzie chciał przebywać.

Wykończenie elewacji jest możliwe z różnych materiałów np. tynk, siding drewnopodobny, drewno, blacha, płytki ceglane, corten i inne.

ten dom jest dostępny w programie "Dom bez formalności"!

Dowiedz się więcej →
Dowiedz się więcej →

skorzystaj z programu "Bezpieczny Kredyt 2%"

Sprawdź →
Sprawdź →

stan surowy zamknięty obejmuje:

  • Wykop + utwardzenie podłoża z tłucznia
  • Dom prefabrykowany 3 MODUŁY
  • Ściany zamykające
  • Dach w konstrukcji drewnianej
  • Montaż

Zobacz projekt Classic

stan surowy
w 12 h

odporność
na warunki
atmosferyczne

niskie koszty
użytkowania

ilość modułów
dopasowana
do klienta